Bardh e zi
Romeo Zhulieta
Kush je ti
N“loj me hi
Po mė thua
Atdheut
Qaj me lot
Si pėr her
Bini ju tupana
N“ėnderr t“jetoj
Po mė thua
Bini ju Tupana
Si per her
Atdheut
Djal me Or
Tater Migjeni
Top Fest
You Tube
Nė ėnderr tė jetoj
Merre Malsore
MuzikaKëtu kini mundësi ti ndigjoni muzikën time Audio
si dhe ti Shifeni për mes Video

"Lëvdatat për punën tim ju lutëm thujani tierve,
ndërsa kritkat e sinqert mi shprehini mua"


Me sinqeritet jamë shumë mirënjohse për përkrahjen tuaj.

Faleminderit